Projeksiyon Servisi

Ankara Projeksiyon Servisi

Tüm markaların tamir, bakımları ve lamba değişimleri Projeksiyon servisimizde yapılmaktadır.

Acer Benq Epson Optoma İnfocus Viewsonic Hitachi Mitsubishi Sanyo Sharp Sony Toshiba Projeksiyon cihazları başta okullar ve ofisler olmak üzere hayatımızın çok çeşitli alanlarında karşımıza çıkmaktadır. Projeksiyonun çalışma mantığı ışığın yansıtılması üzerine inşa edilmiştir. Belirli bir yerde mevcut olan dijital bir görüntüyü olduğu boyuttan çok daha büyük boyutlarda gösterebilmek amacı ile projeksiyon cihazları kullanılmaktadır. Bu teknolojik cihazlar, genel anlamda en yaygın olarak bilgisayar ekranındaki görüntülerin büyültmesi amacı ile kullanılmaktadırlar. Bu işlem bilgisayar ile projeksiyon arasında bağlantılı olan görüntü aktarma özellikli bir kablo tarafından yapılmaktadır.

Projeksiyon Teknik Servisi

Projeksiyon cihazı her koşul altında çalışamayan cihazlardandır. Bu cihazların verimli olabilmeleri için bulundukları ortamın mümkün derecede loş hatta karanlık olması gerekir. Görüntünün netliği açısından bu durum önemlidir.

Her cihaz da olduğu projeksiyon cihazlarında da belirli sürelerde bozulma ya da ömür tükenme durumları gözlenebilir. Bu süreler cihazın marka ve modeline göre değişkenlikler göstermektedir. Bizler Ankara Projeksiyon servisi olarak her türlü projeksiyon sorununuzu çözüme kavuşturmayı hedeflemekteyiz. Siz değerli müşterilerimizi memnun edebilmek adına çok çeşitli hizmetlerle projeksiyon tamir ve bakımlarını gerçekleştirmekteyiz.  Müşterilerimize sunduğumuz projeksiyon tamiri hizmetlerimizden bazıları; optik motor bakımı, optik lens temizlenmesi, projeksiyon bakımı, ömrü tükenmiş lamba yenileme ve değişimi, ana kart tamiri ve kumanda sorunları şeklinde sıralanabilir.

Acer Benq Epson Optoma İnfocus Viewsonic Hitachi Mitsubishi Sanyo Sharp Sony Toshiba Gerçekleştireceğimiz projeksiyon tamir işlemlerinde hiçbir şekilde marka ve model ayırımı yapmamaktayız. Parça değişimi gerektiren durumlarda müşterilerimize bu parçaları belirli sürelerde bozulmama garantili olarak sunmaktayız. Zamanın değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle tamir ve bakım işlemlerini sizi mağdur etmeyecek şekilde en kısa süre içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Deneyimli ekip çalışanlarımızın her biri alanında uzmanlaşmış kişilerdir. Çalışanlarımızın tamamı projeksiyon tamiri ve bakımı konusunda yüksek teknik bilgi kapasitesine sahip kişilerdir. Eğer projeksiyon cihazınız hakkında herhangi bir şikâyetiniz mevcut ise servisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arana kelimeler; Ankara Projeksiyon servisi, Projeksiyon tamiri, Projeksiyon teknik servis, Projeksiyon servisi ankara, Özel Dell Servisi, Çankaya Projeksiyon servisi, Balgat, Dikmen, Öveçler, Emek, Kızılay, Ulus, Mamak, Etlik, Sincan, Projeksiyon Teknik servisi, Acer - BenQ - Canon - Casio - Epson - Hitachi - InFocus - LG - Mitsubishi - Optoma - Samsung - Sanyo - Sony - Toshiba