Ankara Dell Servisi

Ücretsiz arıza tespiti yaptırarak Laptop ve bilgisayarınızın sorunlarını ögrenin. devamı >

Dell Laptopların Led ve Lcd ekran değişimleri kısa sürelerde yapılmaktadır.
devamı >

Dell Laptopların Şarj adaptörlerini servisimizden temin edebilirsiniz.
devamı >

Dell Laptopların Bataryaları servisimizden temin edebilirsiniz.
devamı >

Dell Servisimizde Laptop ve Pc lerin tüm parçaları bulunmaktadır. Lcd ve Led ekran, Ekran kartı, Ram, Harddisk, Klavye, Batarya, Şarj cihazı, Anakart, Kasa, Menteşe grubu gibi daha yazılmadığımız bir çok yedek parça.

SERVİS VE YEDEK PARÇA BİR ARADA

Dell Servis merkezi

Dell Laptop servisi

ÜCRETSİZ ARIZA TESPİTİ

Yazılımsal ve Donanımsal sorunların çözüm merkezi

15 Yıldır Ankara’da faaliyet gösteren Dell Servisimiz Laptop, Notebook, Tablet ve Masaüstü BilgisayarlarınTAMİR BAKIM YAZILIM YÜKLEME ve YEDEK PARÇA değişimlerini yapmaktayız. Bunların dışında ihtiyaç duyabileceğiniz, Dell şarj adaptörü, Lcd ve Led Ekran, Ekran kartı, Ana kart, Ram, Klavye ve Batarya, Hdd gibi yedek parçaları temin etmek veya bilgisayarınza taktırmak için servisimize gelebilirsiniz.

Ankara Dell Servisi olarak yıllardan beri bilgisayar tamiri ile uğraşan ve işini çok iyi bilen bir teknik ekiple çalışmaktayız. Ücretsiz arıza tespiti, hızlı tamir ve bakım, hazır yedek parça ve profesyonel hizmet anlayışı ile çalışan firmamız için müşteri memnuniyeti oldukça önemlidir.  Yedek parçalarımız stokumuzda yeter sayıda bulunduğu için yedek parça konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Bilgisayarınızın uzman ve emin ellerde olmasını istiyorsanız bize güvenmelisiniz.

Dell Laptop, Tablet, Notebook, Projeksiyon Cihazınız Arızalandığında ve çözüm üretemediğinizde yapmanız gereken şey işinin ehli ve profesyonel olan servisimiz ile irtibata geçmek olacaktır. Dell marka bilgisayarlarınızı oldukça uygun fiyata ve istediğiniz hizmetin en kalitelisini sunarak tamir etmeyi kendine görev sayan Ankara Dell Servisi uzman kadrosu ile titizliği elden bırakmadan çalışmaktadır.

Dell Servis, Ankara Dell Servisi, Dell Notebook servisi, Dell Laptop servisi, Dell Teknik servis Ankara, Dell Notebook tamiri, Dell Laptop tamiri Ankara, Dell Servisi Ankara Dell Servis merkezi, Dell Tablet servisi Ankara