Dikmen Dell Servisi

Dikmen Dell Servis, Dell Servis Merkezi, Dell Özel Servis, Dell Laptop, Tablet, Masaüstü Pc, Server, Notebook Tamiri, Dell Servis

Dizüstü bilgisayar tamir ve onarım konusunda yıllardır güvenilir bir şekilde hizmet veren Dikmen Dell servis firmamız, tamir ve onarım için yüksek kaliteli yedek parçalar kullanmaktadır. Dell dizüstü bilgisayar tamiri ve onarımı konusunda uzman olan teknik ekibimiz, arızası olan bilgisayarınızda problemin kaynağını bularak arızalı olan parçayı tamir ederek ya da değiştirerek onarım işlemini gerçekleştirirler.

Bilgisayarınızın donanımında meydana gelen arıza ana karttan kaynaklanıyorsa teknik ekibimiz servisimizde bulunan Dell ana kart ile gereken parça değişimini gerçekleştirerek arızayı giderirler.

Dell Teknik Servisi - Dikmen

Dizüstü bilgisayarınızın ekranında meydana gelmiş olan herhangi bir çatlama ya da kırılma söz konusu ise teknik ekibimiz yüksek kaliteli bir görüntü kalitesine sahip olmanızı sağlayacak olan Dell LCD ekran ile parça değişiminizi gerçekleştireceklerdir.

Ana kart ve ekran yedek parçalarının dışında servisimizde Dell batarya ve Dell şarj adaptörü aksesuarları da bulunmaktadır. Bilgisayarınızı bataryası ile kullanırken şarjının kısa süre içerisinde bitmesi sıkıntısı ile karşı karşıya kalıyorsanız, eskiyen bataryanızı yenisi ile değiştirerek batarya ile daha uzun süre kullanabilme şansı elde edersiniz.

Dikmen Dell Servis
Dikmen Dell Laptop Servisi
Dikmen Dell Bilgisayar Servisi
Dikmen Dell Notebook Servisi
Dikmen Dell Tablet Servisi
Dikmen Dell Servis merkezi
Dell Şarj Adaptörü
Dell Batarya
Dell Lcd Ekran
Dell Anakart
Dell Klavye, Ram, Hdd, Kasa, Menteşe vs...