Kızılay Dell servisi

Kızılay Dell servisi

Dell bilgisayar kullanıcıları için her türlü teknik desteği veriyor,  Dell Lcd ekran, harddisk, ana kart ve diğer tüm parçaların temini ve montajında müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Kızılay Dell laptop servisi olarak Kızılay'da hizmet vermekte olan servisimiz hem masaüstü hem de dizüstü bilgisayarlarınızın bakım ve tamirini yapıp en kısa zamanda size teslim ediyor.

Kızılay Dell Servisimizde bilgisayarınızın Dell ana kart ve diğer parçalarını yenileme şansına sahipsiniz. Uzun süreli kullanımlarda notebook şarj süresi düşüş gösterebiliyor. Dell batarya teminini sağlamak için bize başvurabilir, şarj sürenizi yeni bir bilgisayar kadar yüksek seviyelere çıkarabilirsiniz. Dell şarj adaptörünü de birlikte satın alabilirsiniz.

Dell servisi konusunda Ankara'da en kaliteli hizmeti firmamızdan alabilirsiniz. Garanti süresi kapsamında orijinal ürünleri edinebilir, Dell ekran kartı, ram ve tüm bileşenleri uzmanlarımız sayesinde yenileyebilirsiniz. Kızılay Dell bilgisayar servisine ihtiyaç duyduğunuzda bize başvurun, sizi uzun süre bilgisayarsız bırakmadan kısa sürede bilgisayarınızın tamirini ya da güncellemelerini yapalım. Yazılım sorunlarında da bizden destek alabilirsiniz. Hem donanımsal hem yazılımsal sorunlarınızda biz devreye girelim.

Kızılay Dell Servis
Kızılay Dell Laptop Servisi
Kızılay Dell Bilgisayar Servisi
Kızılay Dell Notebook Servisi
Kızılay Dell Tablet Servisi
Kızılay Dell Servis merkezi
Dell Şarj Adaptörü
Dell Batarya
Dell Lcd Ekran
Dell Anakart
Dell Klavye, Ram, Hdd, Kasa, Menteşe vs...

Kızılay Dell servisi, Kızılay Dell laptop servisi, Dell Özel Servis, Bilgisayar, Tablet, Kızılay Dell teknik servisi