Dell Notebook Laptop Windows kurulumu

Dell Notebook, Laptopların ve Bilgisayarlarınız daha performanslı ve daha hızlı çalışması ve daha tutarlı çalışmasını itiyorsanız servisimize gelerek temiz bir format attıra bilirsiniz.

Teknik arkadaşlarımız bilgisayarlarınızın tam anlamıyla harddisk temizle işleminin arkasından yazılımları eksiksiz kurarak gereli olan Driverlarında kurar firmamızın hediyesi olan bir yıllık virüs programında bilgisayarınıza kurar en sonunda gerekli ayarlamalar yapılarak teslim edilir.

Yanımızdan hiç ayırmadığımız Dell Bilgisayarlarımız bizlere ne zaman sürpriz yapacakları hiç belli olmuyor her şey yolundayken bir bakıyorsunuz bilgisayarımız arızalanmış veya bir aksilik yapıyor aslında bir çok sorun bizlere bilgisayarımız tarafından daha önceden bu sorunlar hakkında göz kırpıyor ama kullanıcı olara bugün yarın yaptırırım derken maalesef bilgisayarlarımız son noktayı koyuyorlar Ankara Dell Teknik servis olarak Bilgisayarlarımızda oluşan tüm sorunları, arızaları gerek yazılım gerekse donanımsal olsun tüm arızaların çözümleri Dell teknik servisi 'mizde yapılamaktadır.

Dell Bilgisayar konusunda eğitimli ve yıllardır uzmanlaşmış olan teknisyenlerimiz bu oluşan arızlara çok kısa sürelerde tespit yapıp silere en ekonomik yoldan arızlara müdahale etmektedirler. Arıza tespitleri ücretsiz olup bilgisayarınıza yapılacak işlemleri onaylamanız durumunda müdahale edilecek onay vermemeniz durumunda ise hiç bir ücret istenmeden Laptop, Notebook veya bilgisayarınız size geri verilmektedir.

Dell Laptop, Notebook veya Pc Bilgisayar ların nerdeyse tüm yedek parçaları stoklarımızda bulunmakta olup birçok sorunu ve arızaları uzun süreler beklemeden halletmekteyiz.

Dell ürünleri ile ilgili tüm sorunlarınızda arkadaşlarımızdan her türlü yardımı alabilirsiniz. 27 yıllık teknik servis hizmeti veren. Ankara'da üçyüz mt. Servis olanı firmamız her zaman kendini geliştirmekte çalışanına ve donanımına yatırım yaparak günümüz servis anlayışını bir adım daha öne çıkarmak için gayret içerisindedir.