Dell Tablet Servisi

Ankara Dell Tablet Servisi

Dell tabletlerde oluşan tüm arızalarda ve sorunlarda teknik servisimize bekliyoruz. Dell tabletlerin yazılımsal ve donanımsal arızaları Ankara Dell tablet servisimizde teknisyen arkadaşlarımız tarafından hızlı bir şekilde halledilir.

Dell Tabletlerin Lcd ekranları, batarya, ssd, flas, hdd, hafıza kartı, pil, şarj adaptörü ve diyer tüm parçalar için dell tablet servisimizle irtibat geçiniz.

Dell Tabletler birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Hem söz konusu markanın son derece kaliteli bir marka olması hem de yedek parçalarının kısa sürede elde edilmesi nedeni ile bu marka giderek daha fazla tercih edilmektedir.

Ankara Dell tablet servisi olarak hemen hemen her yedek parçayı temin eden firmamız aynı zamanda bilgisayarınızın arızalarını da ücretsiz olarak tespit etmektedir. Bilgisayarınızla ilgili herhangi bir sorununuz olduğunda bu sorununuzu servisimize iletmeniz yeterli olacaktır. Kısa süre içinde bilgisayarınızla ilgili pek çok sorunu tespit eden firmamız çeşitli çözüm önerileri geliştirecektir. Dell servisi olarak aynı zamanda farklı yedek parçaları da temin etmeniz sağlanacaktır.

Dell klavye pek çok bilgisayar kullanıcısının tercih ettiği klavyelerdendir. Hem eski hem de yeni modelleri arasında tercihte bulunabilirsiniz. Bunun yanında Dell bataryaları da özellikle elektrik kesintisinin yaşandığı durumlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bataryalardandır. Söz konusu bataryanın tam olarak kullanılması ve tüketilmesi gerekmektedir. Hem şarja takılı durumda olan hem de kullanılan batarya zamanla performansını yitirecektir. Dell şarj adaptörü de orijinal olarak kullanıcılara sunulan yedek parçalardandır. Tüm ürünler ve yedek parçaların Dell servisimizin stokunda bulunması servisimizi kullanıcılar nezdinde daha da tercih edilir kılmaktadır.

Genellikle göz sağlığı konusunda duyarlı olan firmamız LED ve LCD ekran olan bilgisayarların ekran kartı konusunda son derece hassastır. Yanan ekran kartları 15 dakika gibi kısa bir sürede değiştirilmektedir. Dell ekran kartı pek çok bilgisayar kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir.

Dell ana kart değişimi de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Firmamız için önemli olan hem ana kartın hem de ekran kartının kısa sürede değişimini sağlamak ve tüm yedek parçaların kısa sürede temin edilmesidir.