Ankara Dell bilgisayar Servisi

Ankara Dell bilgisayar Servisi

Dell Bilgisayar Servisi Bilgisayarınızın tüm sorunlarını hızla çözer, Dell Bilgisayarınızla ilgili hem yazılımsal hem de donanımsal tüm sorunları kısa süre içinde çözüme kavuşturur. Ankara Dell Teknik Servisi olarak Dell Bilgisayar konusunda uzman bir kadro ile çalışmaktadır. Dell Bilgisayarların Hem tamiri hem bakımı hem de yedek parça servisi olarak hizmet veren firmamız için önemli olan yüzde yüz müşteri memnuniyetinin sağlanmasıdır.

Dell bilgisayar Tamiri son derece kaliteli ekipmanlarla çalışmaktadır. Orijinal yedek parça değişimleri de firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Kırılmış ve çatlamış olan LED ve LCD ekran bilgisayarları orijinalleri ile oldukça kısa bir zamanda değiştirilecektir. Firmamız aynı zamanda ücretsiz olarak bilgisayarların arızalarını tespit etmektedir.

Ankara Dell laptop servisi Ankara Dell bilgisayar servisi Dell teknik servisi Dell servisi Dell notebook tamiri Ankara Dell laptop servisi Dell bilgisayar tamiri Ankara Dell ankara Dell laptop tamiri

Hem arızalar hem de yedek parçaları konusunda son derece duyarlı olan firmamız bilgisayarın tamir ve bakımı, teknik servis hizmetleri gibi pek çok konuda müşterilere yardımcı olacaktır. Firmamız ücretsiz arıza tespit hizmeti vermektedir. Aynı zamanda Dell laptopların LED ve LCD ekran değişimleri de firmamız tarafından kısa sürede gerçekleştirilmektedir. DELL ŞARJ ADAPTÖRÜ de servisimiz tarafından rahatlıkla temin edilebilir. Tüm modeller için ayrı ayrı şarj adaptörleri temin edilmektedir. Bunun yanında DELL BATARYA temini konusunda da firmamız son derece yeterlidir. Genellikle elektrik kesildiğinde pek çok kişi söz konusu bataryaları kullanmaktadır. Bu durumda bataryalar tam anlamı ile kurtarıcı rolünü üstlenmektedir.

Dell Notebook TamiriSadece batarya ve adaptörler değil, aynı zamanda DELL KLAVYE de her bir model için farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Genellikle hem eski hem de yeni model laptoplar için farklı tasarımlar söz konusudur. Ana kart değişimleri de firmalar tarafından rahatlıkla yapılmaktadır.

Genellikle en yüksek performanslı ekran kartları firmamız tarafından sağlanmaktadır. DELL EKRAN KARI laptop kullanıcılarının daha hızlı bir şekilde işlemlerini gerçekleştirmesini sağlayacaktır.

Dell Bilgisayar tamiri bakımı ve yazılım işlemleri uzmanlık ve deneyim isteyen cihazlardır. Konularında eğitimli ve uzman elemanlarımızla sizlerin güveninize layık olmaya çalışmaktayız. Ankara Dell Özel bilgisayar servisimiz Cihazlarınızla ilgili tüm hizmetleri vererek sizleri bütün sorunlarınızdan kısa sürelerde ve ekonomik çözümlerle kurtarmaktayız.

Dell Laptop TamiriKullanıcılarımızın bizlere olan güvenlerini hiçbir zaman boşa çıkartmayacağız emin olabilirsiniz. Ankara Dell Bilgisayar teknik servisi hizmetlerimiz arasında Dell Notebook, dell laptop, dell masa üstü Ana kart ekran kartı tamiri adaptör, batarya ve sayamayacağımız tüm yedek parçalar bulunmaktadır. Kısacası donanım ve yazılımsal tüm sorunlarınızda çözüm merkeziniz.

Dell bilgisayarlarınızın bir çoğunu aynı gün onarıp teslim etmekteyiz. Firmamıza gelerek veya arayarak konusunu uzmanı olan arkadaşlarımızla her türlü bilgiyi ve cihazlarınızdaki sorunlar ve bu sorunların çözümleri hakkında konuşabilirisiniz Dell Bilgisayar servisi hakkında tüm sorunlarınız için bekliyoruz.

Servisimizde arıza tespit ücreti alınmamaktadır.

Ankara Dell Laptop Servisi Ankara Dell Bilgisayar Servisi Dell Notebook Tamiri Ankara Dell Bilgisayar Tamiri Ankara Ankara Dell Laptop Tamiri