Dell Bilgisayar ve Laptop bakımı

Dell Laptop Servisimiz Arızalarınızı Kısa Sürede Tespit Eder

Dell markası dünya genelinde bilinen ve pek çok laptop kullanıcısının kullanmaktan keyif aldığı markalardan biridir. Dell Notebook servisi kısa sürede Dell marka cihazınızdaki arızayı tespit etmek ve aynı zamanda yedek parça desteği sayesinde cihazınızın daha sağlıklı teslim edilmesini sağlama amacındadır.

Ankara Dell servisi son derece pratik çözümler sunmakta ve bilgisayarınızla ilgili herhangi bir soruna kısa sürede çare bulmaktadır. Servisimiz için önemli olan hem donanımsal hem de yazılımsal sorunlarınızı kısa sürede tespit etmek ve daha sonra ona uygun çözümler geliştirmektir. Bunun yanında Dell laptop servisi olarak yapmak istediklerimiz size en kaliteli yedek parçaları sunmak olacaktır.

Dell Notebook Bakımlarının yapılmasıDell klavye konusunda pek çok farklı alternatifi göz önünde bulundurabilirsiniz. Hem yeni hem de eski model klavyeler rahatlıkla kullanılabilir. Bunlar arasından seçim yapmanız ve renk-model konusunda değerlendirme yapmanız mümkün olacaktır. Aynı zamanda Dell ekran kartı seçimini de servisimizin olanakları sayesinde istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Pek çok kişi ekran kartının yandığını belirterek servisimize uğramaktadır. Ekran kartları 15 dakika gibi son derece kısa bir süre içerisinde değiştirilerek müşterilerimize teslim edilmektedir.

Dell ana kart da pek çok Dell kullanıcısının satın almak istediği yedek parçalar arasında bulunmaktadır. Ana kart konusunda farklı alternatifleri değerlendirmeniz söz konusu olabilecektir. Dell bataryalarınızı seçerken onların uzun süreli kullanıma uygun olması konusunda dikkatli davranmanız gerekmektedir. Genellikle uzun sürede kullanmak ve yüksek performansta kullanmak için bataryayı elektrik alırken değil, elektriksiz kullanmaya dikkat etmek gerekecektir. Böylelikle elektrik kesintisinin olduğu durumlarda batarya daha fazla verimli olacak ve daha fazla performans sergileyecektir. Ankara Dell Servisi olarak son derece farklı yedek parça ürünlerini size temin etmek bizim için son derece kolaydır.

DONANIMSAL BAKIM
1 - Fan grubunun temizlenmesi gerekiyorsa değiştirilmesi
2 - İşlemci üzerindeki izolatörlerin değişimi
3 - Ekran kartı ve anakart üzerindeki chiplerin izolatörlerin değişimi
4 - Power kartın temizliği
5 - Ekran kartının temizliği pinlerinin Oksidasyonların giderilmesi
6 - Anakartın Oksidasyonların giderilmesi
7 - Soketlerin temizliği
8 - Voltajların ölçülmesi

YAZILIMSAL BAKIM

1 - Virüs temizliği
2 - Windows yeniden kurulumu - isteğe bağlı
3 - Driverların yeniden kurulması
4 - Gerekli olan programların kurulumu
Dell Tablet bilgisayar servisi Ankara
Dell Vostro serisi Cpu fan
Dell Inspiron serisi Cpu fan
Dell XPS serisi Cpu fan
Dell Latitude serisi Cpu fan