Çankaya Dell Servisi - Dell Servis

Çankaya Dell Servisi - Dell Servis

Dizüstü bilgisayarlar vazgeçilmez ve hayatımızı oldukça kolaylaştıran teknolojik aletler arasında yerlerini aldı. Bilgisayarlarınızda yaşadığınız herhangi bir arıza durumunda yapmanız gereken işlerin aksaması sizi oldukça zor durumda bırakabilir. Çankaya Dell Servisi olarak sizler vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde bilgisayar arızalarınızı orjinal Dell yedek parça kullanarak kısa sürede gideriyoruz.

Dell Laptop bataryaları oldukça uzun ömürlü bir kullanıma sahip olsalar dahi, zaman içerisinde ilk günkü performanslarını kaybederler. Özellikle dışarıda laptop kullanan kişiler uzun süreli pil kullanımına sahip olmak isterler. Dell Servisimizde kullanılan yüksek kaliteli Dell Batarya ile diz üstü bilgisayarınızı ilk günkü pil performansı ile kullanmaya devam edebilirsiniz.

Dell Teknik Servisi - Çankaya

Batarya ile birlikte zaman içerisinde aşırı kullanım sonucunda zarar görmüş olan Dell şarj adaptörlerinizi de yepyeni ve orijinal Dell Şarj Adaptörü ile değiştirerek, diz üstü bilgisayarınızı dilediğiniz zaman batarya ile dilediğiniz zaman Dell şarj adaptörü ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çankaya Dell Servisi olarak Dell Ana Kart değişimleri ve tamiri de yapılmaktadır. Diz üstü bilgisayarınızı servisimize getirdiğiniz zaman deneyimli personelimiz tarafından arıza tespiti yapılacak ve sizin için en kaliteli Dell Yedek parçalar ile tamir işlemleriniz kısa sürede gerçekleştirilecektir.

Çankaya Dell Servisi
Çankaya Dell Laptop Servisi
Çankaya Dell Bilgisayar Servisi
Dell Notebook Servisi
Dell Şarj Adaptörü
Dell Batarya
Dell Lcd Ekran
Dell Anakart
Dell Klavye, Ram, Hdd, Kasa, Menteşe vs...